Opinie o Nas
Zakup na Raty

Zakupy na Raty

 

Raty BNP Paribas


Aby skorzystać z kredytu ratalnego, wystarczy podczas zakupów online wybrać opcję płatności: BNP Paribas Raty. Decyzja kredytowa (po zweryfikowaniu zdolności kredytowej) zostanie przesłana na wskazany przez Ciebie adres e-mail po potwierdzeniu przez sklep dostępności towaru dla Ciebie.
 
 
 
Oferty kredytowe w BNP Paribas
 
 
Oferty kredytowe BNP Paribas
 

 

Etapy procesu uzyskania kredytu na zakupy:

 

Raty BNP Paribas 

1. Wybierz towar i złóż zamówienie


Złóż zamówienie w sklepie internetowym. Jako formę płatności wybierz raty Banku BNP Paribas, gdy łączna wartość zakupów jest wyższa niż 300 zł. Jeśli chcesz skorzystać z oferty kredytowej Raty 0%, wpisz w uwagach do zamówienia frazę "Raty 0%".

 

Dostępne oferty kredytowe:

 • Raty 10x0%
 • Raty 20x0%
 • Raty 4x36

 

Raty 0%

 

2. Czekaj na e-mail z linkiem do wniosku kredytowego

 

Po złożeniu zamówienia jeden z naszych pracowników potwierdzi dostępność wszystkich zamówionych produktów. Dopiero po weryfikacji pracownik ręcznie wygeneruje dla Ciebie wniosek kredytowy. Dopiero wtedy otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do indywidualnego wniosku kredytowego w BNP Paribas. W dniach od pon-pt czas oczekiwania na wniosek kredytowy nie przekracza zwykle 2h. W przypadku zamówień dokonywanych poza godzinami funkcjonowania sklepu internetowego tj. pon-pt od 10 do 16. chodzi głównie o weekendy, wiadomość z linkiem do wniosku może być wysłana zarówno w weekend, jak i dopiero w najbliższym dniu roboczym tj. poniedziałek.

 

3. Wypełnij i wyślij wniosek


Zapoznaj się z warunkami wnioskowania o kredyt i dokumentami dla kredytu ratalnego dostępnymi na naszej stronie. Wypełnij wniosek kredytowy oraz zaakceptuj Regulamin. Sprawdź poprawność wpisanych przez Ciebie danych i wyślij wniosek do Banku BNP Paribas.

 

4. Zaakceptuj umowę i wykonaj przelew weryfikacyjny


Wraz z pozytywną decyzją kredytową otrzymasz link do umowy, następnie potwierdź swoją tożsamość - zaloguj się do swojej bankowości internetowej i prześlij dane lub wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł, przelana kwota niezwłocznie zostanie do Ciebie zwrócona. Pamiętaj, że dane z rachunku bankowego, muszą być zgodne z danymi wprowadzonymi we wniosku, a konto, którego używasz do weryfikacji tożsamości, musi być kontem indywidualnym. Po poprawnej weryfikacji wypłacimy środki z kredytu na rachunek sklepu.

 

5. Oczekuj na towar


Zamówiony towar zostanie wysłany przez sklep internetowy niezwłocznie po uruchomieniu umowy kredytowej. Blankiety spłat Bank BNP Paribas wyśle do Ciebie pocztą.

 

Kalkulator rat kredytu 

 

 

FAQ (często zadawane pytania):

 

Czy złożenie zamówienia w e-velomania.pl oznacza, że mój kredyt został uruchomiony?


Nie. Złożenie zamówienia powoduje przesłanie do Ciebie wiadomości e-mail z unikalnym linkiem, dzięki któremu możliwe jest przekierowanie na stronę BNP Paribas Bank Polska S.A., gdzie należy wypełnić właściwy wniosek kredytowy. Kredyt zostanie uruchomiony, jeżeli weryfikacja ze strony BNP Paribas Bank Polska S.A. przebiegnie pomyślnie i podpiszesz przesłaną umowę kredytową.

 

Co się stanie z zamówieniem, jeżeli mój wniosek kredytowy zostanie odrzucony?


Obsługa sklepu skontaktuje się z Tobą i zaproponuje zakup towaru przy pomocy innych form płatności. Jeżeli się zdecydujesz, realizacja zamówienia będzie kontynuowana - w innym wypadku zamówienie zostanie anulowane.

 

Czy w przypadku odstąpienia od umowy zakupu (zwrotu zamówienia) mój kredyt jest unieważniony?


Nie. W takim wypadku należy się skontaktować z konsultantem z firmy BNP Paribas Bank Polska S.A. i zgłosić chęć odstąpienia od umowy kredytowej. Należy to zrobić w ciągu 14 dni od chwili uruchomienia kredytu.

 

Czy decydując się na kredyt, muszę dokonać wpłaty własnej?


Nie. Istnieje możliwość skredytowania całej wartości zamówienia. Wpłata własna to dobrowolna decyzja klienta.

 

W jaki sposób mam dokonać wpłaty własnej?


Wpłatę własną można zadeklarować bezpośrednio podczas wypełniania wniosku kredytowego na stronie BNP Paribas Bank Polska S.A. Następnie kwotę należy wysłać na rachunek sklepu internetowego e-velomania.pl tj.:

 

Dane do przelewu wpłaty własnej:

Velomania Jakub Lorek
ul. Fordońska 135

Konto bankowe ING: 69 1050 1139 1000 0092 0678 2378
Konto bankowe mBank: 70 1140 2004 0000 3902 7645 9914

 

W tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia wygenerowany w sklepie internetowym.

 

Nawet w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej i uruchomieniu kredytu przez BNP Paribas Bank Polska S.A. sklep e-velomania.pl nie rozpocznie realizacji zamówienia aż do momentu zaksięgowania środków zadeklarowanych przez klienta jako wpłata własna.

 


 

Raty Alior Bank

 

Raty w Alior Banku pozwalają na wzięcie pożyczki ratalnej przez internet bez wpłaty własnej, dzięki której zrealizujesz swoje sportowe pasje. Aby skorzystać z kredytu ratalnego, wystarczy podczas zakupów online wybrać opcję płatności: Raty Alior Bank.

 

Decyzja kredytowa (po zweryfikowaniu zdolności kredytowej) zostanie przesłana na wskazany przez Ciebie adres e-mail po potwierdzeniu przez sklep dostępności towaru dla Ciebie.

 

Oferty kredytowe w Alior Banku
 
 
Oferty kredytowe Alior Banku

Symulacja kredytu:

 

 

Etapy procesu uzyskania kredytu na zakupy:

 

1. Wybierz towar i złóż zamówienie


Złóż zamówienie w sklepie internetowym. Jako formę płatności wybierz Raty Alior Bank, gdy łączna wartość zakupów jest wyższa niż 300 zł. 
Jeśli chcesz skorzystać z oferty kredytowej Raty 0%, wpisz w uwagach do zamówienia frazę "Raty 0%".

 

Dostępne oferty kredytowe:

 • Raty 10x0%
 • Raty 20x0%
 • Raty 3x60

 

2. Czekaj na e-mail z linkiem do wniosku kredytowego

 

Po złożeniu zamówienia jeden z naszych pracowników potwierdzi dostępność wszystkich zamówionych produktów. Dopiero po weryfikacji pracownik ręcznie wygeneruje dla Ciebie wniosek kredytowy. Dopiero wtedy otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do indywidualnego wniosku kredytowego w Alior Banku. W dniach od pon-pt czas oczekiwania na wniosek kredytowy nie przekracza zwykle 2h. W przypadku zamówień dokonywanych poza godzinami funkcjonowania sklepu internetowego tj. pon-pt od 8 do 16. chodzi głównie o weekendy, wiadomość z linkiem do wniosku może być wysłana zarówno w weekend, jak i dopiero w najbliższym dniu roboczym tj. poniedziałek.

 

3. Wypełnij i wyślij wniosek


Zapoznaj się z warunkami wnioskowania o kredyt i dokumentami dla kredytu ratalnego dostępnymi na naszej stronie. Wypełnij wniosek kredytowy oraz zaakceptuj Regulamin. Sprawdź poprawność wpisanych przez Ciebie danych i wyślij wniosek do Alior Banku.

 

4. Zaakceptuj umowę i wykonaj przelew weryfikacyjny


Wraz z pozytywną decyzją kredytową otrzymasz link do umowy, następnie potwierdź swoją tożsamość - zaloguj się do swojej bankowości internetowej i prześlij dane, możesz skorzystać z opcji weryfikacji za pomocą sms kodu lub wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł, przelana kwota niezwłocznie zostanie do Ciebie zwrócona. Pamiętaj, że dane z rachunku bankowego, muszą być zgodne z danymi wprowadzonymi we wniosku, a konto, którego używasz do weryfikacji tożsamości, musi być kontem indywidualnym. Po poprawnej weryfikacji wypłacimy środki z kredytu na rachunek sklepu.

 

5. Oczekuj na towar


Zamówiony towar zostanie wysłany przez sklep internetowy niezwłocznie po uruchomieniu umowy kredytowej. Blankiety spłat Alior Bank wyśle do Ciebie pocztą.

 

Korzyści:

 • Raty od początku do końca przez Internet
 • Środki uruchamiane nawet w 15 minut
 • Dla zakupów o wartości od 100 do 30 000 zł
 • Bez zbędnych formalności i podpisywania papierowych umów
 • Pożyczka rozpatrywana 7 dni w tygodniu
 • Niski koszt kredytu - 0,3% za każdy miesiąc
 • Okres spłaty od 3 do 60 miesięcy
 • Bez konieczności posiadania i zakładania konta w Alior Banku
 • Umowa akceptowana jednorazowym hasłem SMS

 

6. *Wpłata własna

 

Wpłatę własną należy zadeklarować podczas kontaktu z obsługą sklepu e-velomania.pl. Wpłaty własnej nie można zadeklarować bezpośrednio podczas wypełniania wniosku kredytowego na stronie Alior Bank.

Zadeklarowaną kwotę należy wysłać na rachunek sklepu internetowego e-velomania.pl tj.:

Dane do przelewu wpłaty własnej:

Velomania Jakub Lorek
ul. Fordońska 135

Konto bankowe ING: 69 1050 1139 1000 0092 0678 2378
Konto bankowe mBank: 70 1140 2004 0000 3902 7645 9914

 

W tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia, wygenerowany w sklepie internetowym.

 

Nawet w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej i uruchomieniu kredytu przez Alior Bank sklep e-velomania.pl nie rozpocznie realizacji zamówienia aż do momentu zaksięgowania środków zadeklarowanych przez klienta jako wpłata własna.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl