Uwaga: Darmowa dostawa do paczkomatów InPost dla akcesoriów, odzieży, obuwia oraz części rowerowych!

Sprawdź

Formy płatności

1. Gotówką, kartą lub w systemie ratalnym w siedzibie sklepu.

2. Gotówką, kartą lub w systemie ratalnym podczas zamówienia internetowego.

3. Gotówką, kartą lub w systemie ratalnym podczas odbioru osobistego w punkcie odbioru.

4. Za pobraniem - zapłata gotówką lub kartą kurierowi przy odbiorze zamówienia bądź w siedziby sklepu. (maksymalnie do kwoty 3000 zł)

5. Przelewem online - forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

 

  • Blue Media S.A.

Formy Płatności w Velomania

 

  • PayU

6. Raty

 

Raty BNP Paribas

 

Aby skorzystać z kredytu ratalnego wystarczy podczas zakupów online wybrać opcję płatności: BNP Paribas Raty. Decyzja kredytowa (po zweryfikowaniu zdolności kredytowej) zostanie przesłana na wskazany przez Ciebie adres e-mail po potwierdzeniu przez sklep dostępności towaru dla Ciebie.

Oferta obowiązuje od 3 do 36 miesięcy, kwota finansowania od 100 zł do 40000 tyś. zł.
 

 

Etapy procesu uzyskania kredytu na zakupy:

 

Raty BNP Paribas 

1. Wybierz towar i złóż zamówienie


Złóż zamówienie w sklepie internetowym. Jako formę płatności wybierz raty Banku BNP Paribas, gdy łączna wartość zakupów jest wyższa niż 100 zł.

 

2. Wypełnij i wyślij wniosek


Zapoznaj się z warunkami wnioskowania o kredyt i dokumentami dla kredytu ratalnego dostępnymi na naszej stronie. Wypełnij wniosek kredytowy oraz zaakceptuj Regulamin. Sprawdź poprawność wpisanych przez Ciebie danych i wyślij wniosek do Banku BNP Paribas.

 

3. Zaakceptuj umowę i wykonaj przelew weryfikacyjny


Wraz Wraz z pozytywną decyzją kredytową otrzymasz link do umowy, następnie potwierdź swoją tożsamość - zaloguj się do swojej bankowości internetowej i prześlij dane lub wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł, przelana kwota niezwłocznie zostanie do Ciebie zwrócona. Pamiętaj, że dane z rachunku bankowego, muszą być zgodne z danymi wprowadzonymi we wniosku, a konto, którego używasz do weryfikacji tożsamości, musi być kontem indywidualnym. Po poprawnej weryfikacji wypłacimy środki z kredytu na rachunek sklepu.

 

4. Oczekuj na towar


Zamówiony towar zostanie wysłany przez sklep internetowy niezwłocznie po uruchomieniu umowy kredytowej. Blankiety spłat Bank wyśle do Ciebie pocztą.

 

Kalkulator rat kredytu 

 

 

Raty mRaty mBank

To pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
 
7. Leaselink
 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl