Opinie o Nas
Formy płatności

1. Gotówkąkartą lub w systemie ratalnym w siedzibie sklepu.

2. Gotówkąkartą lub w systemie ratalnym podczas zamówienia internetowego.

3. Gotówką, kartą lub w systemie ratalnym podczas odbioru osobistego w punkcie odbioru.

4. Płatność przy odbiorze (w sklepie stacjonarnym)zapłata gotówką, kartą, na raty przy odbiorze zamówienia w siedziby sklepu stacjonarnego.

5. Pobranie (w przypadku zamówień z płatną dostawą do klienta) - zapłata gotówką lub kartą kurierowi przy odbiorze zamówienia. (maksymalnie do kwoty 5000 zł) - dodatkowy koszt +20 zł.

6. Przelewem online - forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

 

 • Blue Media S.A.

Formy Płatności w Velomania

 

 • PayU

7. Raty

 

Raty BNP Paribas

 

Aby skorzystać z kredytu ratalnego wystarczy podczas zakupów online wybrać opcję płatności: BNP Paribas Raty. Decyzja kredytowa (po zweryfikowaniu zdolności kredytowej) zostanie przesłana na wskazany przez Ciebie adres e-mail po potwierdzeniu przez sklep dostępności towaru dla Ciebie.

Oferta obowiązuje od 3 do 36 miesięcy, kwota finansowania od 100 zł do 40000 tyś. zł.
 

 

Etapy procesu uzyskania kredytu na zakupy:

 

Raty BNP Paribas 

1. Wybierz towar i złóż zamówienie


Złóż zamówienie w sklepie internetowym. Jako formę płatności wybierz raty Banku BNP Paribas, gdy łączna wartość zakupów jest wyższa niż 100 zł.

 

2. Czekaj na e-mail z linkiem do wniosku kredytowego

 

Po złożeniu zamówienia jeden z naszych pracowników potwierdzi dostępność wszystkich zamówionych produktów. Dopiero po weryfikacji pracownik ręcznie wygeneruje dla Ciebie wniosek kredytowy. Dopiero wtedy otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do indywidualnego wniosku kredytowego w BNP Paribas. W dniach od pon-pt czas oczekiwania na wniosek kredytowy nie przekracza zwykle 2h. W przypadku zamówień dokonywanych poza godzinami funkcjonowania sklepu internetowego tj. pon-pt od 10 do 16. chodzi głównie o weekendy, wiadomość z linkiem do wniosku może być wysłana zarówno w weekend, jak i dopiero w najbliższym dniu roboczym tj. poniedziałek.

 

3. Wypełnij i wyślij wniosek


Zapoznaj się z warunkami wnioskowania o kredyt i dokumentami dla kredytu ratalnego dostępnymi na naszej stronie. Wypełnij wniosek kredytowy oraz zaakceptuj Regulamin. Sprawdź poprawność wpisanych przez Ciebie danych i wyślij wniosek do Banku BNP Paribas.

 

4. Zaakceptuj umowę i wykonaj przelew weryfikacyjny


Wraz Wraz z pozytywną decyzją kredytową otrzymasz link do umowy, następnie potwierdź swoją tożsamość - zaloguj się do swojej bankowości internetowej i prześlij dane lub wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł, przelana kwota niezwłocznie zostanie do Ciebie zwrócona. Pamiętaj, że dane z rachunku bankowego, muszą być zgodne z danymi wprowadzonymi we wniosku, a konto, którego używasz do weryfikacji tożsamości, musi być kontem indywidualnym. Po poprawnej weryfikacji wypłacimy środki z kredytu na rachunek sklepu.

 

5. Oczekuj na towar


Zamówiony towar zostanie wysłany przez sklep internetowy niezwłocznie po uruchomieniu umowy kredytowej. Blankiety spłat Bank wyśle do Ciebie pocztą.

 

Kalkulator rat kredytu 

 


 

Raty Alior Bank

 

Raty w Alior Banku pozwalają na wzięcie pożyczki ratalnej przez internet bez wpłaty własnej, dzięki której zrealizujesz swoje sportowe pasje. Aby skorzystać z kredytu ratalnego wystarczy podczas zakupów online wybrać opcję płatności: Raty Alior Bank.

 

Decyzja kredytowa (po zweryfikowaniu zdolności kredytowej) zostanie przesłana na wskazany przez Ciebie adres e-mail po potwierdzeniu przez sklep dostępności towaru dla Ciebie.

 

Symulacja kredytu:

 

Oferta kredytowania:


0,3% m-c dla klienta, z możliwością kredytowania od 3 do 60 m-cy, kwota finansowania od 100 zł do 30000 tyś. zł.

 

Etapy procesu uzyskania kredytu na zakupy:

 

1. Wybierz towar i złóż zamówienie


Złóż zamówienie w sklepie internetowym. Jako formę płatności wybierz Raty Alior Bank, gdy łączna wartość zakupów jest wyższa niż 100 zł.

 

2. Czekaj na e-mail z linkiem do wniosku kredytowego

 

Po złożeniu zamówienia jeden z naszych pracowników potwierdzi dostępność wszystkich zamówionych produktów. Dopiero po weryfikacji pracownik ręcznie wygeneruje dla Ciebie wniosek kredytowy. Dopiero wtedy otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do indywidualnego wniosku kredytowego w Alior Banku. W dniach od pon-pt czas oczekiwania na wniosek kredytowy nie przekracza zwykle 2h. W przypadku zamówień dokonywanych poza godzinami funkcjonowania sklepu internetowego tj. pon-pt od 8 do 16. chodzi głównie o weekendy, wiadomość z linkiem do wniosku może być wysłana zarówno w weekend, jak i dopiero w najbliższym dniu roboczym tj. poniedziałek.

 

3. Wypełnij i wyślij wniosek


Zapoznaj się z warunkami wnioskowania o kredyt i dokumentami dla kredytu ratalnego dostępnymi na naszej stronie. Wypełnij wniosek kredytowy oraz zaakceptuj Regulamin. Sprawdź poprawność wpisanych przez Ciebie danych i wyślij wniosek do Alior Banku.

 

4. Zaakceptuj umowę i wykonaj przelew weryfikacyjny


Wraz z pozytywną decyzją kredytową otrzymasz link do umowy, następnie potwierdź swoją tożsamość - zaloguj się do swojej bankowości internetowej i prześlij dane, możesz skorzystać z opcji weryfikacji za pomocą sms kodu lub wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł, przelana kwota niezwłocznie zostanie do Ciebie zwrócona. Pamiętaj, że dane z rachunku bankowego, muszą być zgodne z danymi wprowadzonymi we wniosku, a konto, którego używasz do weryfikacji tożsamości, musi być kontem indywidualnym. Po poprawnej weryfikacji wypłacimy środki z kredytu na rachunek sklepu.

 

5. Oczekuj na towar


Zamówiony towar zostanie wysłany przez sklep internetowy niezwłocznie po uruchomieniu umowy kredytowej. Blankiety spłat Alior Bank wyśle do Ciebie pocztą.

 

Korzyści:

 • Raty od początku do końca przez Internet
 • Środki uruchamiane nawet w 15 minut
 • Dla zakupów o wartości od 100 do 30 000 zł
 • Bez zbędnych formalności i podpisywania papierowych umów
 • Pożyczka rozpatrywana 7 dni w tygodniu
 • Niski koszt kredytu - 0,3% za każdy miesiąc
 • Okres spłaty od 3 do 60 miesięcy
 • Bez konieczności posiadania i zakładania konta w Alior Banku
 • Umowa akceptowana jednorazowym hasłem SMS

 

6. *Wpłata własna

 

Wpłatę własną należy zadeklarować podczas kontaktu z obsługą sklepu e-velomania.pl. Wpłaty własnej nie można zadeklarować bezpośrednio podczas wypełniania wniosku kredytowego na stronie Alior Bank.

Zadeklarowaną kwotę należy wysłać na rachunek sklepu internetowego e-velomania.pl tj.:

Dane do przelewu wpłaty własnej:

Velomania Jakub Lorek
ul. Fordońska 135

Konto bankowe ING: 69 1050 1139 1000 0092 0678 2378
Konto bankowe mBank: 70 1140 2004 0000 3902 7645 9914

 

W tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia wygenerowany w sklepie internetowym.

Nawet w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej i uruchomieniu kredytu przez Alior Bank sklep e-velomania.pl nie rozpocznie realizacji zamówienia aż do momentu zaksięgowania środków zadeklarowanych przez klienta jako wpłata własna.

 
 
8. Leaselink
 

*z oferty Leaselink można skorzystać wyłącznie podczas zakupu towarów oznaczonych jako nowe. Towary potestowe, ekspozycyjne oraz używane nie podlegają sprzedaży za pośrednictwem Leaselink.

Informujemy również, że w przypadku towarów używanych, potestowych oraz powystawowych - sprzedawca nie wystawia faktur VAT.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl