Koszty dostawy

Koszty dostawy

 

Koszty dostawy przedstawiamy poniżej:

Koszt dostawy zamówionych towarów uzależniony jest od wybranego sposobu dostawy i wynosi:

 1. Paczkomaty InPost - 0 zł.
 2. Paczkomaty InPost + usługa Paczka w Weekend - 8,99 zł. Dostępna w każdy czwartek (od godz. 18:00) do piątku (max. godz. 17:00InPost Paczka w Weekend (Pobranie +5 zł)
 3. Automaty paczkowe i punkty odbioru - DPD Pickup, sklepy Żabka, Orlen Paczka i wiele innych - 0 zł. (Pobranie +5 zł)
 4. Kurier InPost na terenie Polski (dotyczy przesyłek o większych gabarytach niemieszczących się do paczkomatu Inpost, a opłata zależna od wartości zakupów).

  • Wartość zakupów poniżej kwoty 399 zł - 14,90 zł. (Pobranie +10 zł)
  • Wartość zakupów powyżej kwoty 399 zł - 0 zł. (Pobranie +10 zł)

 5. Dostawa kurierem roweru w kartonie - 0 zł. (Koszt dostawy dotyczy marek: Cannondale i Woom - Rower do samodzielnego montażu - Darmowa dostawa dla 2-óch rowerów w jednym zamówieniu. *Przy zakupie trzeciego roweru w jednym zamówieniu kwota dostawy wynosi 100 zł + dodatkowo 50 zł za każdy kolejny rower dodany do zamówienia). (Pobranie +20 zł)

 6. Dostawa kurierem roweru w 99% gotowego do jazdy w kartonie. (Koszt dostawy dotyczy marek: Trek, Electra, Cannondale, Storm, Superior, a także rowerów używanych bądź potestowych oraz jest uzależniony od ceny roweru).

  • Rowery poniżej kwoty 5.000 zł - 49 zł. (Pobranie +20 zł)
  • Rowery powyżej kwoty 5.000 zł - 0 zł. (Pobranie +20 zł)

 7. Dostawa kurierem roweru w 100% gotowego do jazdy. (Koszt dostawy dotyczy marek: Giant, Liv oraz jest uzależniony od ceny roweru. Nie dotyczy rowerów elektrycznych).

  • Rowery poniżej kwoty 5.000 zł - 49 zł. (Pobranie +20 zł)
  • Rowery powyżej kwoty 5.000 zł - 0 zł. (Pobranie +20 zł)

 8. Dostawa kurierem roweru w 100% gotowego do jazdy na platformie. (Koszt dostawy dotyczy wszystkich marek i jest uzależniony od ceny roweru).

  • Rowery poniżej kwoty 15.000 zł - 149 zł. (Pobranie +40 zł)
  • Rowery powyżej kwoty 15.000 zł - 0 zł. (Pobranie +40 zł)

 9. Przesyłka elektroniczna (produkt wysyłany poprzez e-mail) - 0 zł.

 10. Odbiór osobisty w sklepach stacjonarnych - 0 zł.

 

Wybór metody płatności za pobraniem wraz z dostawą, wiąże się z doliczeniem do sumy zamówienia dodatkowego kosztu, który ponosi klient, poszczególne koszty są przedstawione powyżej.

 

Opis sposobów dostawy rowerów:

 

1) Dostawa kurierem roweru w kartonie - Wybierając tę opcję, otrzymasz rower w fabrycznym kartonie z załączonymi fabrycznymi materiałami opakowaniowymi - dokładnie tak jak wychodzi z fabryki. W tym wariancie rower będzie całkowicie rozmontowany, dlatego będzie wymagał samodzielnego złożenia we własnym zakresie lub oddania go do pobliskiego serwisu rowerowego. To najbardziej popularny i jednocześnie bezpieczny wariant dostawy roweru.

 

2) Dostawa kurierem roweru w 99% gotowego do jazdy w kartonie - Wybierając tę opcję, otrzymasz rower praktycznie gotowy do jazdy. Nasz serwis rowerowy Shimano Service Center przygotuje rower tak, jakby miał być wydany w sklepie stacjonarnym. Przerzutki zostaną wyregulowane, hamulce ustawione, napęd nasmarowany, a wszelkie połączenia śrubowe dokładnie sprawdzone. Dodatkowo możemy zamontować większość zakupionych przez Ciebie części lub akcesoriów. (Wystarczy, że dasz nam znać w uwagach do zamówienia). Rower zostanie dostarczony do Ciebie na dwóch kołach, w dużym, sztywnym i bezpiecznym kartonie. Tobie pozostanie jedynie wyprostowanie i dokręcenie dwóch śrub kierownicy za pomocą dostarczonego wraz z rowerem klucza. Instrukcję jak to zrobić dostarczymy na Twój e-mail. To proste, szybkie oraz bezpieczne dla Twojego roweru rozwiązanie! :)

 

3) Dostawa kurierem roweru w 100% gotowego do jazdy na platformie - Wybierając tę opcję, otrzymasz rower w 100% gotowy do jazdy. Nasz serwis rowerowy Shimano Service Center przygotuje rower tak, jakby miał być wydany w sklepie stacjonarnym. Przerzutki zostaną wyregulowane, hamulce ustawione, napęd nasmarowany, a wszelkie połączenia śrubowe dokładnie sprawdzone. Dodatkowo możemy zamontować większość zakupionych przez Ciebie części lub akcesoriów. (Wystarczy, że dasz nam znać w uwagach do zamówienia). Rower zostanie dostarczony do Ciebie na specjalnie przygotowanej i bezpiecznej platformie. Tobie pozostanie jedynie odpakować rower i wybrać się na przejażdżkę. To funkcjonalne, efektowne oraz bezpieczne dla Twojego roweru rozwiązanie, dzięki któremu od razu możesz wsiąść na rower! :)

 

Marki Giant oraz Liv wymagają, aby rower był dostarczony do klienta w 100% gotowy do jazdy, dlatego w naszym sklepie internetowym wysyłka rowerów GiantLiv jest realizowana wyłącznie na platformie/bez platformy (w całości), w ten sposób rower zawsze dociera do klienta w 100% gotowy do jazdy.

 

Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi wyłącznie jeden koszt dostawy.

 

 

Jesteśmy EKO dlatego podczas pakowania Twojego zamówienia staramy się minimalizować konieczność korzystania z plastikowych materiałów opakowaniowych.

 

 

W przypadku wysyłki kurierem firma kurierska realizująca transport jest wybierana przez obsługę sklepu e-velomania.pl. Przesyłkę kurierem możemy zrealizować za pomocą jednej z poniższych firm kurierskich:

 

 
 
 
Rowery wysyłamy za pomocą firm kurierskich DPD, Ambro Express, SUUS Logistics lub Raben.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Przesyłki wysłane za pomocą DPD można śledzić klikając TUTAJ
 
Przesyłki wysłane za pomocą Ambro Express można śledzić, klikając TUTAJ
 
Przesyłki wysłane za pomocą SUUS Logistics można śledzić, klikając TUTAJ lub TUTAJ
 
Przesyłki wysłane za pomocą Raben można śledzić, klikając TUTAJ

 

W związku z zapotrzebowaniem naszych klientów włączyliśmy do oferty nową metodę wysyłki rowerów. Wybierając formę dostawy "Dostawa kurierem roweru w 100% gotowego do jazdy" lub "Dostawa kurierem roweru w 100% gotowego do jazdy na platformie" otrzymasz rower w całości złożony, wyregulowany i w 100% gotowy do jazdy!

Wysyłka roweru w 100% gotowego do jazdy trwa przeważnie 48h i jest w pełni bezpieczna dla Twojego roweru. Przesyłka taka minimalizuje ryzyko uszkodzenia paczki z rowerem w transporcie. Dzięki tej usłudze nie musisz już się martwić o narzędzia i niezbędną wiedzę do samodzielnego montażu roweru. Pod Twoje drzwi przyjedzie kurier z rowerem na specjalnie przygotowanej do przewozu platformie lub bez niej, ale zawsze będzie w 100% gotowy do jazdy. Wystarczy tylko odpakować przesyłkę i już można ruszać na pierwszą przejażdżkę! Odpakowanie roweru polega jedynie na zdjęciu folii strecz, piankowych materiałów zabezpieczających oraz na odpięciu kilku opasek zaciskowych tzw. "trytytek".

 

Marki Giant oraz Liv wymagają, aby rower był dostarczony do klienta w 100% gotowy do jazdy, dlatego w naszym sklepie internetowym wysyłka rowerów GiantLiv jest realizowana wyłącznie na platformie/bez platformy (w całości), w ten sposób rower zawsze dociera do klienta w 100% gotowy do jazdy.

Rowery na platformie/bez platformy (w całości) wysyłamy wyłącznie za pomocą firm kurierskich Ambro ExpressRaben oraz SUUS Logistics.

 

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej szczegółów, skontaktuj się z nami, a uzyskasz wszelkie niezbędne informacje!

 

Docelowe formy i koszty dostawy dla całego zamówienia znajdziesz w koszyku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium