Pakowanie i wysyłka rowerów

Pakowanie i wysyłka roweru w 100% gotowego do jazdy:

 

W związku z zapotrzebowaniem naszych klientów włączyliśmy do oferty nową metodę wysyłki rowerów. Wybierając formę dostawy "Dostawa kurierem roweru w 100% gotowego do jazdy" lub "Dostawa kurierem roweru dziecięcego w 100% gotowego do jazdy" otrzymasz rower w całości złożony, wyregulowany i w 100% gotowy do jazdy!

 

 

Wysyłka roweru w 100% gotowego do jazdy trwa przeważnie 48h i jest w pełni bezpieczna dla Twojego roweru. Przesyłka taka minimalizuje ryzyko uszkodzenia paczki z rowerem w transporcie. Dzięki tej usłudze nie musisz już się martwić o narzędzia i niezbędną wiedzę do samodzielnego montażu roweru.

Pod Twoje drzwi przyjedzie kurier z rowerem na specjalnie przygotowanej do przewozu platformie lub bez niej, ale zawsze będzie w 100% gotowy do jazdy. Wystarczy tylko odpakować przesyłkę i już można ruszać na pierwszą przejażdżkę! Odpakowanie roweru polega jedynie na zdjęciu folii strecz, piankowych materiałów zabezpieczających oraz na odpięciu kilku opasek zaciskowych tzw. "trytytek".

Marki Giant oraz Liv wymagają, aby rower był dostarczony do klienta w 100% gotowy do jazdy, dlatego w naszym sklepie internetowym wysyłka rowerów Giant, Liv jest realizowana wyłącznie na platformie/bez platformy (w całości), w ten sposób rower zawsze dociera do klienta w 100% gotowy do jazdy.

Rowery na platformie/bez platformy (w całości) wysyłamy wyłącznie za pomocą firm kurierskich Ambro ExpressRaben oraz SUUS Logistics.

 

 

 

 

 

Przesyłki wysłane za pomocą Ambro Express można śledzić, klikając TUTAJ

Przesyłki wysłane za pomocą Raben można śledzić, klikając TUTAJ

Przesyłki wysłane za pomocą SUUS Logistics można śledzić, klikając TUTAJ lub TUTAJ

 

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej szczegółów, skontaktuj się z nami, a uzyskasz wszelkie niezbędne informacje!

 

Czas wysyłki i dostawy:

 

Zlecenie nadania przesyłek z rowerami możliwe jest maksymalnie do godziny 12:00, ponadto sklep musi mieć jeszcze czas na przygotowanie roweru, dokonanie regulacji jego podzespołów i spakowanie. W związku z tym wszystkie zamówienia złożone po godzinie 11:00 danego dnia będą nadane kolejnego dnia roboczego.

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 24h do 4 dni roboczych - jeśli rower znajduje się na naszym magazynie.

Przed wysyłką do klienta każdy sprzedany rower trafia na nasz serwis, gdzie są sprawdzane wszystkie połączenia. Ewentualne luzy są likwidowane przez naszych serwisantów. Napęd zostanie nasmarowany, a przełożenia wyregulowane, aby pracowały płynnie na każdym biegu.

 

 

Pakowanie i wysyłka roweru w kartonie:

Pakowanie i wysyłka roweru w kartonie 1

Podczas pakowania roweru do specjalnego kartonu nasi serwisanci są zmuszeni do lekkiego demontażu roweru. Karton, w jakim wysyłane są rowery ma najczęściej wymiary 154x22x85cm i waży nie więcej niż 20 kg. Na czas wysyłki:

 

1) Pedały są wykręcane z mechanizmu korbowego i pakowane do osobnego kartonika.

2) Kierownica jest rozkręcona na mostku i skręcona wzdłuż osi ramy, aby możliwe było zapakowanie roweru do kartonu.

3) Demontowane jest przednie koło z widelca, a następnie przytwierdzone do ramy za pomocą opasek zaciskowych i pianek.

4) Z opon zostaje delikatnie spuszczone powietrze na czas transportu. 

 Pakowanie i wysyłka roweru w kartonie 2

Do wysyłki rowerów używamy jedynie sprawdzonych środków opakowaniowych, które są dostarczane wraz z rowerami przez marki Trek, Giant, Liv, Diamant. Wszystko po to, aby rower bezpiecznie i w jednym kawałku dotarł do Ciebie.

 
 
 
Rowery w kartonie wysyłamy za pomocą firm kurierskich DPD, SUUS Logistics, Ambro Express lub ostatecznie Raben.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Przesyłki wysłane za pomocą DPD można śledzić klikając TUTAJ
 
Przesyłki wysłane za pomocą Ambro Express można śledzić klikając TUTAJ
 
Przesyłki wysłane za pomocą Raben można śledzić klikając TUTAJ
 
Przesyłki wysłane za pomocą SUUS Logistics można śledzić klikając TUTAJ lub TUTAJ

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium