Uwaga: Darmowa dostawa do paczkomatów InPost dla akcesoriów, odzieży, obuwia oraz części rowerowych!

Sprawdź

Pakowanie i wysyłka rowerów

Przygotowanie roweru do wysyłki:

 

Przed wysyłką do klienta każdy sprzedany rower trafia na nasz serwis, gdzie są sprawdzane wszystkie połączenia. Ewentualne luzy są likwidowane przez naszych serwisantów. Napęd zostanie nasmarowany, a przełożenia wyregulowane, aby pracowały płynnie na każdym biegu.

 

Pakowanie roweru do kartonu:

 

Podczas pakowania roweru do specjalnego kartonu nasi serwisanci są zmuszeni do lekkiego demontażu roweru. Karton, w jakim wysyłane są rowery ma najczęściej wymiary 154x22x85cm i waży nie więcej niż 20 kg. Na czas wysyłki:

 

1) Pedały są wykręcane z mechanizmu korbowego i pakowane do osobnego kartonika.

2) Kierownica jest rozkręcona na mostku i skręcona wzdłuż osi ramy, aby możliwe było zapakowanie roweru do kartonu.

3) Demontowane jest przednie koło z widelca, a następnie przytwierdzone do ramy za pomocą opasek zaciskowych i pianek.

4) Z opon zostaje delikatnie spuszczone powietrze na czas transportu.

 

 

 

 Do wysyłki rowerów używamy jedynie sprawdzonych środków opakowaniowych, które są dostarczane wraz z rowerami przez marki Trek, Giant, Liv, Diamant i Kross. Wszystko po to, aby rower bezpiecznie i w jednym kawałku dotarł do Ciebie.

 

 
 
Rowery wysyłamy za pomocą firm kurierskich DPD, Ambro Express lub Raben.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Przesyłki wysłane za pomocą DPD można śledzić klikając TUTAJ
 
Przesyłki wysłane za pomocą Ambro Express można śledzić klikając TUTAJ
 
Przesyłki wysłane za pomocą Raben można śledzić klikając TUTAJ

 

W związku z zapotrzebowaniem naszych klientów włączyliśmy do oferty nową metodę wysyłki rowerów. Wybierając formę dostawy "Kurier - dostawa roweru na platformie" otrzymasz rower w całości złożony, wyregulowany i w 100% gotowy do jazdy! Dostawa realizowana jest przy pomocy firmy przewozowej Raben. Wysyłka roweru trwa przeważnie do 48h i jest w pełni bezpieczna dla Twojego nowo zakupionego roweru. Przesyłka na platformie minimalizuje ryzyko uszkodzenia paczki z rowerem w transporcie. Dzięki tej usłudze nie musisz już się martwić o narzędzia i niezbędną wiedzę do samodzielnego montażu roweru, pod Twoje drzwi przyjedzie kurier z rowerem na specjalnie przygotowanej do przewozu platformie. Wystarczy tylko odpakować przesyłkę i już można ruszać na pierwszą przejażdżkę! Wysyłka rowerów Giant oraz Liv jest realizowana wyłącznie na platformie, rower taki dociera do klienta w 100% gotowy do jazdy.

 

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej szczegółów, skontaktuj się z nami, a uzyskasz wszelkie niezbędne informacje!

 

Czas dostawy:

 

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2 do 5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na naszym magazynie.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl